خرید پوشاک ترکیهnotice

اموزش دیاگ از لینک مستقیم

روش های دانلود از Youtube

Youtube بزرگترین و معتبر ترین وب سایت به اشتراک گذاری و نمایش کلیپ های ویدئویی در اینترنت به حساب می آید. که از موضوعات سرگرمی ، ورزشی ، موسیقی ، آموزشی و اجتماعی گرفته تا خبرهای سیاسی جزء آرشیو های ویدئویی آن می باشد.

سایت یوتوب علاوه بر به اشتراک گذاری فایل های ویدئویی ، امکان نمایش آن ها را برای عموم هم دارد. اما تنها نکته قابل بحث عدم دانلود مستقیم از آن می باشد. که آموزش نحوه دانلود کلیپ های ویدئویی یوتوب مورد آزمایشی این پست می باشد.

نکته قابل عرض دیگر قبل از بیان این آموزش ، این می باشد که یوتوب در حال حاضر زیر نظر شرکت عظیم گوگل می باشد. پس اگر شما حساب کاربری گوگل نیز دارید. می توانید با ورود توسط آن حساب کاربری از برخی از محدودیت های یوتوب بگذرید.

به طور کلی دو روش دانلود کلیپ تصویری در یوتوب وجود دارد یکی به صورت مستقیم و دیگری به صورت غیر مستقیم می باشد.

در روش مستقیم دو را ساده وجود دارد که در یکی ابتدا لینک مد نظر برای دانلود یک کلیپ را مشخص می کنیم ، مثلا "youtube.com/watch?v=abcde" برای دانلود آن لینک را به صورت "youtubemp4.com/watch?v=abcde" تغییر می دهیم و لینک جدید را در آدرس بار مرورگر اینترنت خود قرار می دهیم. در این حالت کلیپ ویدئویی دانلود می شود. (منبع این بخش آموزش یک پزشک)

راه دیگر دانلود کلیپ تصویری به روش مستقیم این است که پس از مشخص کردن لینک نمایش ویدئو دوباره آن را به صورت "cache.googlevideo.com/get_video?video_id=abcde" تغییر دهیم این بار باید شماره اختصاصی یک کلیپ را به id=_ اضافه کنیم یعنی این جا به عنوان مثال abcde.

اما در روش غیر مستقیم از وب سایت های دیگر به عنوان واسطه برای دانلود ویدئو های یوتوب می توان استفاده کرد که این وب سایت هایی که چنین خدماتی ارائه می دهند عبارتند از:

Keepvid، YouConvertIt، ConvertTube، ConvertDirect، Tubeg، IcyVideo و ...

همگی آن ها در کل کارآیی یکسانی دارند. اما در امکانات متفرقه دیگر تنوع دارند. که شما می توانید با سر زدن به تک تک آن ها و آشنایی با امکانات جداگانه هر کدام مورد دلخواه خود را انتخاب و از آن بیشتر استفاده کنید.منبع : itv [dot] blogfa [dot] com [slash] post-132 [dot] aspx

خرید پوشاک ترکیه

ساعت CK طرح رویال