خرید پوشاک ترکیهnotice

اموزش کاربردی اکسل 2007 دانلود رایگان

کتاب آموزش اکسل 2007 - Exel 2007

 بدرخواست تعداد زیادی از کاربران محترم تک بوک کتاب آموزش کامل نرم افزار اکسل یا صفحه گسترده 2007 بصورت کامل برای دانلود قرار داده میشود.
exel 2007 یکی از بخشهای oficce 2007 میباشد و یکی از مباحث کاربردی ICDL نیز میباشد.
اکسل يك نرم افزار جامع براي كار با صفحات گسترده (Spread Sheet) است. با كمك اکسل ميتوانيد انواع جداول حاوي متون و اعداد را ايجاد كرده و از فرمولها و توابع رياضي، آماري و منطقي جهت محاسبات مربوط به آنها استفاده كنيد. همچنين، امكان ايجاد نمودارهاي متنوع از مقادير موجود در جدولها نيز امكانپذير است. در صورت استفاده از قابليتهاي حرفه اي مانند ماكروها و زبان VBA ميتوان گفت كه Excel تقريباً براي ايجاد تمام كاربرگها و نرم افزارهاي مالي و آماري راه حل مناسبي به شمار مي آيد..
مطالب اين كتاب طبق سر فصل های استاندارد وزارت ارشاد و با ويژگی آموزش گام به گام مصور و با بيانی بدور از پيچيدگی و ابهام برای دانش آموزان كاردانش و ساير علاقمندان عزيز تاليف شده است در ضمن تعاريف مطرح شده در اين كتاب به صورت ساده و كلی بيان شده و از بيان تعاريف جامع و دانشگاهی به دليل دشوار درک تعاريف خودداری شده است.
مطالب در 2فصل به تفكيک موضوعات مطرح شده در استاندارد وزارت ارشاد به همراه مثال های گام به گام و تمرين هاي متنوع ارائه شده است . همچينين آزمون های پايان هر فصل به شيوه های مختلف آموخته های مخاطبان را ارزيابی و آنها را در فهم درس ياری می كند.
 برای دانلود رایگان كتاب الكترونيك دانلود کتاب آموزش اکسل 2007 - Exel 2007 باید برروی دکمه '' دانلود رایگان كتاب '' کلیک کنید

نویسنده / مترجم : مهندس کتایون کمانگر   دانلود رايگان كتاب
 زبان کتاب الكترونيك : فارسی
 حجم فایل كتاب : 2.3 مگابايت
 نوع فایل كتاب : PDF
 تعداد صفحات كتاب الكترونيك : 49
 منبع ناشر كتاب : http://dl.takbook.com
 پسورد كتاب الكترونيك : www.takbook.com


منبع : mahmood6416 [dot] blogfa [dot] com [slash] post-7 [dot] aspx

خرید پوشاک ترکیه

ساعت CK طرح رویال