خرید پوشاک ترکیهnotice

دانلودرایگان نرم افزار 2007

رابطه کاربر نرم افزار Word


اولین و مهم ترین دکمه در word 2007 ، Office Button است از این دکمه می تونید برای باز ، ذخیره ، پرینت و یا هر کاری که ممکن لازم باشه رو سند های خودتون انجام بدید استفاده کنید .در کنار این دکمه می توانید به نوار ابزار Quick Access دسترسی پیدا کنید .اسم سند و اسم نرم افزار می توانید در مرکز نوار عنوان مشاهده کنید.در انتها هم دکمه های معمول Minimize ، Restore Down و Close را مشاهده می کنید .در نرم افزار  Word 2007 کلیه منو ها و نوار های ابزار با هم ادغام شده و تب هایی رو به وجود آورده .
تب هایی مانند Home ، Inset ، Page Layout ، References ، Mailings ، Review ، View ، Add-Insالبته تب های دیگه هم وجود داره که در حین کار با نرم افزار ممکن ظاهر بشه مانند تب Chart تب های Format یا تب Picture
طبق معمول در مرکز برنامه می تونید صفحه اصلی نرم افزار رو مشاهده بکنید در گوشه ها می توانید نوار های لغزنده یا Scroll ها رو مشاهده بکنید و در پایین هم می تونید نوار وضعیت و کلید های نمایشی نیز مشاهده بکنید .


 

» بازگشت به عناوین آموزشی برنامه Word2007

 

 کاربر گرامی : کلیه حقوق این مطالب آموزشی مختص به وبلاگ کامپیوتر و ارتباطات میباشد . ضمن رعایت حقوق مولفین خواهشمندیم نسبت به درج منبع در وبلاگ و یا سایت خود اشاره نموده تا ضمن بهره برداری هموطنان عزیز از این مطالب امکان درج مطالب بیشتر توسط اعضای این وبلاگ باشیم . با تشکر ( 23 مدیر )

 

 منبع : www [dot] word2007 [dot] blogfa [dot] com [slash] post-1 [dot] aspx

خرید پوشاک ترکیه

ساعت CK طرح رویال