خرید پوشاک ترکیهnotice

دانلود ترتیل شیخ سدیس

آموزش نصب ، نحوه كار و بروزرساني ويروس كش McAfee Enterprise 8.7i

آموزش نصب ، نحوه كار و بروزرساني ويروس كش McAfee Enterprise 8.7i

امروزه اكثر افرادي كه به نوعي با كامپيوتر سروكار دارند به اهميت و ضرورت نصب يك آنتي ويروس يا يك نرم افزار ويروس كش پي برده اند و نصب يك آنتي ويروس قوي را يكي از ملزومات كار با كامپيوتر مي دانند .

بطوري كه مي توان كامپيوتر بدون آنتي ويروس را به لاكپشت بدون لاك كه به آساني در مقابل تهاجم مهاجمان آسيب پذير هست ، تشبيه كرد .

لذا لازم است عزيزان نابينا آنتي ويروسي را با قدرت و سرعت بالا و بروز رساني آسان انتخاب نموده و بروي كامپيوتر خود نصب نمايند تا در مقابل هجوم ويروس ها و هكر ها محافظ برنامه ها و اطلاعات شما باشد و نرم افزار هاي screen reader (صفحه خوان) از آن پشتيباني كنند .

با توجه به مطالب فوق ، قصد داريم به توفيق خداوند به آموزش نصب و كار با آنتي ويروس McAfee Enterprise 8.7i بپردازيم . لازم بذكر است كاربران عزيز مي توانند اين نرم افزار را بصورت رايگان در ادامه مطلب دانلود نمايند .

راهنماي نصب :

بعد از دانلود mcafee ، بايد فايل دانلود شده را از حالت فشرده خارج نماييد . براي اين كار ابتدا بروي فايل كليد application را بزنيد و سپس گزينه extract here را انتخاب نماييد ، در مسير جاري پوشه اي ساخته مي شود داخل پوشه شده و سپس داخل پوشه setup شويد و بروي فايل setupVSE.exe اينتر كنيد ، پنجره اي باز مي شود بروي كليد next اينتر كنيد در پنجره بعد با كليد جهت نما گزينه I accept را انتخاب نموده و بروي كليد next اينتر نماييد ، در صفحه بعد گزينه typical را در حالت انتخاب قرار داده سپس بروي كليد next اينتر كنيد ، در پنجره بعد دو گزينه وجود دارد بنام standard و maximum كه معمولا براي كارهاي خانگي گزينه standard را انتخاب مي كنند و براي كارهاي حرفه اي گزينه maximum  ، بسته به نوع كا خود يكي از گزينه ها را انتخاب نموده و بروي گزينه next اينتر كنيد و در نهايد در صفحه بعد بروي كليد install اينتر نماييد ، بعد از چند لحظه پنجره اي باز مي شود كه داراي دو گزينه مي باشد ، هر دو گزينه را از حالت انتخاب خارج نموده و بروي كليد finish اينتر نمايد .

بله به همين سادگي نابينايان عزيز مي توانند به تنهايي با انجام مراحل بالا بروي كامپيوتر خود يك ويروس كش نصب نمايند البته عجله نكنيد هنوز مراحل بروزرساني باقي مانده . نگران نباشيد بروزرساني نرم افزار از نصب آن بسيار راحت تره .

نحوه بروز رساني update mcafee :

يكي از مهم ترين موارد كه بايد به آن اهميت بسيار زيادي داد بروزرساني يا update آنتي ويروس ها مي باشد بطوري كه آنتي ويروس بروز نشده هيچ كاربردي ندارد و به راحتي ويروس ها قادر به نفوذ در كامپيوتر update نشده مي باشند ، لذا توصيه مي شود حداكثر هفته اي يك بار آنتي ويروس خود را بروزرساني نماييد . لازم بذكر است هر آنتي ويروسي نياز به بروزرساني دارد و مختص mcafee نيست .

نكته بسيار مهم و حائز اهميت در اين نسخه از mcafee بروزرساني آسان و سريع مي باشد كه آن را از ديگر نسخه هاي mcafee جدا مي سازد . افرادي كه با mcafee كار كرده اند مطلع هستند كه update mcafee كار ساده اي نيست و نياز به خطوط پر سرعت دارد حال تحريم سايت ها و غير قابل دريافت شدن فايل هاي بروزرسان بماند .

ولي اين نسخه از mcafee مشكلات بالا را تا حد بسيار زيادي حل نمده است . شما كافيست يك بار فايل هاي update mcafee را دريافت و بروي آنتي ويروس نصب نموده و سپس در دفعات بعد فقط با چند دقيقه اتصال به اينترنت به صورت خودكار آنتي ويروس خود را بروزرساني نماييد .

لازم بذكر است شما مي توانيد فايل update mcafee را كه در ادامه مطلب موجود مي باشد دانلود نماييد . بعد از دريافت فايل بروي فايل دريافتي اينتر نموده سپس بروي كليد next و بعد از لحظاتي بروي كليد finish اينتر كنيد .

حال براي هر بار update نمودن mcafee كافيست به اينترنت متصل شده و كليدهاي تركيبي insert + f11 را فشار دهيد و بروي گزينه mcafee اينتر كنيد و در منوي باز شده بروي update now اينتر نماييد ، mcafee بصورت خودكار در عرض چند دقيقه خود را بروزرساني مي نمايد .

لينك دانلود نرم افزار :


 

 حجم فايل ۵۸ مگا بايت

http://www.farashare.com/users/247/soft/anti_virus/McAfee_VirusScan_Enterprise_8.7i_Multilang_retail_Setup-%5Bp30download.com%5D.zip

نكته : در هنگام باز نمودن فايل فشرده پسوردي را از شما مي پرسد ، شما پسورد زير را وارد نماييد و اينتر كنيد .

پسورد: www.p30download.com

شما مي توانيد فايل بروزرساني را از لينك زير دانلود كنيد :

http://servicedesk.ufs.ac.za/antivirusupdates/sdat5522.exe

 پسورد:
www.JahanDownload.tkمنبع : shavar [dot] blogfa [dot] com [slash] post-10 [dot] aspx

خرید پوشاک ترکیه

ساعت CK طرح رویال