خرید پوشاک ترکیهnotice

دانلود تقویم سال 1371

دانلود تقویم نجومی 1390
تقویم نجومی 1390
شرایط نجومی، جایگاه مهمی در زندگی مسلمانان دارند و جهت انجام اعمال و فرائضی که در دین مبین اسلام به آن پرداخته شده، همواره مورد توجه بوده اند. در این میان مواردی وجود دارد که متاسفانه در تقویم های جدید به آن پرداخته نمی شود و بعضا از روی غفلت و یا نفوذ تفکر سکولار در محافل علمی دانشگاهی، از تقویم ها حذف شده اند و به آن ها اهمیتی داده نمی شود.

علامه مجلسی (قدّس سرّه)) در حلیة المتقین می گوید:

* زفاف کردن در وقتی که ماه در برج عقرب باشد و یا تحت الشعاع باشد، مکروه است.
* در حدیث معتبر از حضرت صادق (علیه السلام) منقول است که هرکه عقد کند یا زفاف کند و ماه در عقرب باشد، عاقبت نیکو نبیند.
* در روایت دیگر منقول است که هرکه در تحت الشعاع، عقد یا زفاف کند، بداند که فرزندی که منعقد شود، پیش از تمام شدن سقط می شود.
.
... مواردی از این قبیل که در منابع روایی موجود اند و همچنین موارد دیگری که در علم نجوم ذکر شده اند، ضرورت آشنایی با علم نجوم سنتی را آشکار می کنند. اما از آنجایی که در حال حاضر این امر برای بسیاری از مردم ممکن نیست، علاقه مندان می توانند با رجوع به تقویم های نجومی سنتی، از شرایط نجومی مطلع شده و از آن بهره مند شوند.

در این راستا، سایت استاد مصباح زاده به عنوان یک منبع اینترنتی می تواند محل رجوع علاقه مندان باشد و می توانند تقویم سنتی هر سال را از آنجا دانلود نمایند:


. دانلود تقویم نجومی سال 1390
. bدانلود/b (4.2 مگابایت، PDF) ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلينك كمكی: در صورتی كه لينك بالا در دسترس نيست: (كليك كنيد)


توجه: این تقویم، از تاریخ 22 مهر تا 22 آبان را به اشتباه حذف کرده است. این مشکل مربوط به سایت ارائه دهندۀ تقویم می باشد و این وبلاگ تقصیری در این مورد ندارد!


منبع : shiateb [dot] blogfa [dot] com [slash] post-72 [dot] aspx

خرید پوشاک ترکیه

ساعت CK طرح رویال