خرید پوشاک ترکیهnotice

دانلود سیو کامل بازی رزیدنت اویل 4

اولین اطلاعات از رزیدنت اویل :عملیات راکون سیتی

اولین اطلاعات از یک رزیدنت اویل جدید در مجله ی رسمی ایکس باکس آمریکا منتشر شده است. مجله ی OXM در آخرین شماره اش از بازی Racoon City Operation رونمایی کرده که یک بازی جدید از مجموعه ی رزیدنت اویل است.

این بازی توسط استودیوی Slant Six (سازنده ی قبلی SOCOM) ساخته می شود و یک رزیدنت اویل کاملا جدید است. این بازی که عملیات راکون سیتی نام دارد در زمستان امسال قرار است برای پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر بشود.

داستان این بازی همان طور که از نامش مشخص است در مورد راکون سیتی است و به سال ۱۹۹۸ باز می گردد. در این بازی سراسر اکشن دوباره به شهر زامبی زده ی راکون باز می گردید. اما این بار با قهرمان هایی کاملا جدید و خط داستانی جدیدتر. البته طرفداران رزیدنت اویل های کلاسیک خیلی خوشحال نشوند، بازگشت به زامبی های قدیمی و خیابان های آشنای راکون سیتی به این معنا نیست که همه چیز حال و هوای قدیمی پیدا کرده است. بلکه برعکس باید خودتان را برای یک تغییر اساسی در سبک بازی آماده کنید.

عملیات راکون سیتی یک بازی اکشن گروهی است! سه جناح مختلف در این بازی فعالیت می کنند که هر سه علیه هم هستند. جناح اول نیروهای امنیتی آمبرلا هستند که USS نام دارد. جناح دیگر نیروهای دولتی که US Spec Ops نام دارند و جناح سوم سربازهای ساخته ی دست آمبرلا که به آن ها BOW می گویند. گفته می شود برای سر در آوردن از ماجرای این بازی (البته ما که شک داریم همچین بازی ای اصولا داستان درست و حسابی داشته باشد!) نیازی نیست رزیدنت های قبلی را بازی کرده باشید.

سبک بازی احتمالا به Left4Dead شباهت خواهد داشت. چهار نفر در گروه USS وارد می شوند و هدف شان این است که هر گونه مدرک از دست داشتن آمبرلا در حوادث راکون سیتی را از بین ببرند. اعضای این گروه که ویکتور، برتا، بلتوی و اسپکتر هستند  هدف دیگرشان این است که نگذارند آدم زنده ای در شهر باقی بماند. به این ترتیب اگر یکی از ماموریت های تان در بازی این بود که «لیون کندی را بکش!» خیلی ناراحت نشوید! ظاهرا شما می توانید با دستکاری در داستان اصلی بازی، روند ماجراهای راکون سیتی را تغییر بدهید. یعنی میتوانید قهرمان های اصلی بازی را بکشید!

در طول بازی عضو هر جناحی که باشید مجبورید علیه ساخته های دست آمبرلا یعنی زامبی ها هم بجنگید. گفته می شود زامبی از روی صدا و بو هم می توانند جای شما را تشخیص بدهند. رفتار زامبی ها کاملا تغییر کرده و گفته می شود بعضی از سناریوهای بازی با هدشات کردن و کشتن آن ها به نتیجه نمی رسد. بلکه باید با حقه زدن و تحت کنترل گرفتن هم کارهای تان را پیش ببرید. البته برای تفسیر این جمله باید صبر کنیم تا اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر بشود. اما در بعضی از تصاویر دیده شده که قهرمان اصلی از جسد یک زامبی به عنوان سپر در برابر گلوله استفاده کرده است.

در مورد شخصیت های قابل بازی دیگر هنوز هیچ اطلاعات  وجود ندارد اما انتظار داریم که شخصیت های نام آشنای رزیدنت به عنوان یک جناح دیگر در بازی اضافه بشوند. اما می دانیم که بسیاری از لوکیشن های قدیمی در این بازی دوباره تکرار خواهند شد تا حس نوستالژی طرفداران تحریک شود. سلاح ها و گیاهان سبز هم چنان همان هایی هستند که در رزیدنت اویل های قبلی دیده بودیم.

بازی کننده ها در طول بازی با جمع کردن xp می توانند تراز بگیرند و توانایی های جدید کسب کنند که هنوز در مورد آن ها صحبت نشده است.

هنوز تا انتشار بازی فرصت زیادی مانده اما به نظر نمی رسد این بازی یک رزیدنت اویل جدید در خط داستانی ناقص آن باشد. هم چنان منتظر رزیدنت ۶ هستیم. اطلاعات بیش تر در مورد این بازی در آینده توسط نابودگر منتشر خواهد شد.
منبع : www [dot] 333pooriya333 [dot] blogfa [dot] com [slash] post-29 [dot] aspx

خرید پوشاک ترکیه

ساعت CK طرح رویال