خرید پوشاک ترکیهnotice

دانلود عکس های س لینک مستقیم

بازیابی داده با Recover My Files همرا با توضیح _آموزش و دانلود نرم افزار

قطعات کامپیوتری دستگاه های حساسی هستند که با قرار گرفتن در مقابل کوچک ترین خطرات احتمالی سخت افزاری مانند نوسانات برق و یا ضربه آسیب می بینند و و در صورت تعمیر هم دیگر آن بازده اولیه را نخواهند داشت، حال فرض کنید که قطعه سخت افزاری که آسیب ببیند هارد دیسک شما باشد. هارد قسمتی از کامپیوتر می باشد که تمامی اطلاعات شخصی و سیستم عامل بر روی آن قرار دارند. اطلاعات شخصی می تواند هر چیزی مانند عکس ، فیلم ، اطلاعات تجاری ، پروژه های تحقیقاتی یا کاری و ... باشد. حال اگر هارد شما به هر علتی دچار مشکل شود و اطلاعات آن از بین برود چه می کنید؟ یا بر اثر نصب یک برنامه برای پارتیشن بندی به طور اشتباه اطلاعات یک درایو از هارد شما پاک شود ، آن وقت چه؟

به همین منظور برنامه های برای بازیابی اطلاعات از دست رفته طراحی شدند تا بروز این چنین مشکلاتی کاربران دارای راه حلی منطقی باشند.

در این مطلب نسخه جدیدی از نرم افزاری مشهور در زمینه بازیابی اطلاعات را برای شما قرار می دهیم.

 

Recover My Files نام مشهورترین نرم افزار در زمینه بازیابی اطلاعات پاک شده از هارد دیسک می باشد. این نرم افزار توسط کمپانی بزرگ GetData ساخته شده است که سالها در زمینه ساخت این نرم افزار سابقه داشته و دارای تجربیا زیادی نسبت به دیگر شرکت ها در موضوع ساخت چنین ابزارهایی می باشند و همین امر موجب شده تا این برنامه در میان کاربران از شهرت بسزایی برخوردار شود. توسط این نرم افزر کاربر قادر خواهد بود تا فایل های پاک شده از هارد دیسک خود را بازگردانی کند بدون اینکه زمان پاک شدهن فایل را ملاک قرار دهد. در این نرم افزار می توان تنها نوع خاصی از فرمت ها و فایل ها را مورد جستجو قرار داد تا تنها فایل های همان فرمت مورد نظر مورد بازیابی قرار گیرد.

 

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- توانایی بازگردانی فایل های مختلف پاک شده

- پشتیبانی از فرمت های مختلف و قابلیت بازگردانی آنها

- لیست نمودن تمامی فایل های پاک شده قبل از انجام عملیات بازیابی

- توانایی جستجوی یک فرمت خاص برای بازگردانی فایل ها

- توانایی بایابی فایل هایی که بعد از Error های پارتیشنی از بین می روند

- توانای بازیابی اطلاعات از هارد دیسک ، کارت های حافظه ، دوربین های دیجیتال ، حافظه های جانبی USB و بسیاری دیگر از این قبیل دستگاه ها

نرم افزار بازیابی داده های RECOVER MY FILES جهت بازیابی داده های پاک شده و حذف شده از recycle bin و یا فایلهای از دست رفته در اثر فرمت hard drive ‌, ویروسی شدن ، خاموشی ناگهانی سیستم یا عیب های نرم افزاری استفاده می شود. این برنامه دارای گزینه های متعدد و کاملی جهت جستجوی فولدرهای temporary ویندوز بوده وحتی می تواند فایلهایی را که هرگز حتی ذخیره هم نشده اند پیدا کرده و recover‌ نماید، به هیچ گونه مهارتی نیاز ندارد ومطابقت کامل با ویندوز xp و قابلیت کار با فایل سیستمهای FAT12 و FAT16 و FAT32 و NTFS را دارا می باشد. می توانید فایلهای حذف شده jaz ، دیسکهای zip ، سایر رسانه های mass storage و دوربینهای دیجیتال را بازیابی نماییدو همچنین قابلیت بازیابی و recover کردن فایلهای حذف شده را براحتی فراهم می کند.

 

آموزش کار با برنامه :

برای کار با این نرم افزار پس از نصب ورجیستر کردن آن از طریقCD  یا دانلود نرم افزار برنامه را اجرا کنید تا نجره اصلی برنامه که حاوی ۴ دکمه است ظاهر می شود . با کلیک کردن روی هر دکمه در کادر سمت راست توضیحاتی راجع به نحوه عملکرد آن درج می شود

دکمه های    Fast File Search  و Complete File Search برای بازیابی فایل هایی که به صورت عادی اک شده اند کاربرد دارند .همچنین گزینه های   Fast Format Recovery و  Complete Format Recoveryمخصوص بازیابی اطلاعات درایو هایی است که فرمت شده اند. دکمه  Manually Set Options هم ویژه تنظيمات برنامه و فرایند بازیابی فعلی است.

س از فعال کردن هر یک از دکمه های ۴ گانه و کلیک کردن روی دکمه   Next  برنامه از شما می خواهد تا درایو مورد نظر برای جستجو را تععین کنید . با تیک زدن هر یک از درایو ها یا دو بار کلیک کردن روی گزینه آخر و انتخاب پوشه دلخواه   دکمه  Next  فعال خواهد شد.

روی دکمه Next کلیک کنید تا پنجره انتخاب نوع فایل نمایان شود . فایل پاک شده شما به احتمال زیاد یکی از انواع شش گانه موجود در این پنجره بوده که با تیک زدن عنوان کلی مثل  Graphic یا تعیین فرمتی خاص مثل JPG  می توانید سرعت و دقت عملیات بازیابی را افزایش دهید.

با تیک زدن گزینه دلخواه و کلیک کردن روی دکمه Start  عملیات بازیابی شروع شده و بسته به حجم درایو چندین دقیقه به طول انجامد.در پنجره جستجو تعداد کل فایل هایی که قابل بازیابی هستند شمارش می شود ودر ستون سمت چپ پنجره اصلی برنامه لیست فایل هی بازیابی شده با فرمت مورد نظر لیست می شوند.

پس از اتمام جستجو فهرست فایل های قابل بازیابی دز پنجره سمت راست نشان داده می شود همچنین در ستون Recovery  آن دسته از فایلهایی که بازیابی شان کاملا موفق بوده کلمه Very Good  درج می شود. چنان چه فایل های بازیابی شده از نوع تصویری باشند می توان پیش نمایش (Preview ) هر یک را با کلیک کردن روی آن مشاهده نمود. اگر بخش هایی از فایل قابل بازیابی نباشد در پنجره پیش نمایش پیغام Corrupt File ظاهر خواهد شد.  

برای بازیابی نهایی فایل های مورد نظر  مربع کنار نام یا فرمت آن ها را تیک زده و سپس روی دکمه

Save File  کلیک کنید. به این ترتیب پنجره ای ظاهر شده و پس از تعیین محل ذخیره سازی فایل های بازیابی شده درون پوشه ای با نام هایی که قبلا در سیستم وجود داشته قرار می گیرند همچنین با تیک زدن هر یک از فرمت های موجود در ستون سمت چپ و کلیک کردن روی دکمه  Save File تمام فایل ها درون پوشه هایی با نام های قبلی قرار خواهند گرفت .

 

  دانلود کنید نسخه 3.9.8.5956 ( لینک غیر مستقیم )
  تصویری از محیط نرم افزار
  English Explanations

 

 

لینکهای دیگر برای دانلود:

لینک دانلود - Megaupload
لینک دانلود - Rapidshare

 

 

 

teenager2.blogfa

به نقل از 

 www.parstak.com     

ex2000.blogfa

و

کتابهای مربوط 

 

 

 منبع : teenager2 [dot] blogfa [dot] com [slash] post-101 [dot] aspx


ساعت CK طرح رویال