خرید پوشاک ترکیهnotice

دانلود فارسی ساز مایکروسافت پروجکت

دانلود کتاب PDF الکترو نیکی آموزش مایکروسافت پروجکت

Microsoft Project  چیست؟

نرم افزاریست برای مدیریت زمانی پروژه های بزرگ و كوچك و حتی كنترل اعمال روزانه فردی .

كاربردی و ساده و از خانواده مایروسافت آفیس میباشد كه توسط این نرم افزار ما مدیریت زمان را بدست میگیریم ، در صورتی كه برنامه به درستی تعریف شده باشد بهترین بازدهی را دارا میباشد در غیر اینصورت ممكن است برای پروژه مشكلاتی پیش بیاید لذا در این امر برای پروژه های بزرگ باید از افراد با تجربه و مجرب استفاده شود و شركت ها میتوانند برای پرورش نیروی كنترل پروژه از افراد مبتدی را در پروژه های كوچك مشاركت دهند و در پروژه های برزگ به تدریج استفاده نمایند.

مزیت این روش رو بعد از اولین پروژه با حضور كنترل پروژه قوی میتوان درك كرد لذا پیشنهاد من به تمام شركتها این هست كه از یك فرد بعنوان كنترل پروژه استفاده نمایند.

مهندسین صنایع و عمران میتوانند در امر كنترل پروژه مدیریت كنند ، مهندسین صنایع برای پروژه های غیر عمرانی بسیار مناسب هستند ولی استفاده از مهندس عمران برای مدیریت كنترل پروژه مزیت هایی دارد كه هیچگاه یك مهندس صنایع نمیتواند بهتر از مهندس عمران در پروژه های عمرانی مدیریت پروژه را بر عهده بگیرد.

از نظر چارت سازمانی كنترل پروژه در صدر و غیر مستقیم اعمال سرپرست كارگاه را بررسی میكند و در واقع نمایشگر مشكلات و مزایای پروژه میباشد.

کتاب آموزش مایکروسافت پروجکت که این نرم افزار با ارزش را در 593 صفحه آموزش می دهد . برای کسانی که با مدیریت پروژه ارتباط دارند این نرم افزار به عنوان یکی از ابزارهای کلیدی باارزش محسوب می شود

جهت دریافت (دانلود ) PDF آموزش مایکروسافت پروجکت از قسمت سمت چپ این وبلاگ موضوع دانلود (Download) در سایت قرار داده شده است، منبع : monhani1 [dot] blogfa [dot] com [slash] post-78 [dot] aspx

خرید پوشاک ترکیه

ساعت CK طرح رویال