خرید پوشاک ترکیهnotice

دانلود فایل منیجر اکسپلور ورژن 3

نسخه نهایی مرورگر اینترنت اکسپلور Internet Explorer 8
نسخه نهایی مرورگر اینترنت اکسپلور Internet Explorer 8

IE8

بالاخره اوایل ماه سپتامبر رسید . طبق قولی که ماکروسافت داده بود قرار بود در این ماه نسخه ی آزمایشی Internet Explorer 8 رو ارائه بده . IE 8 نسبت به نسخه ۶ تفاوت گرافیکی زیاد و نسبت به نسخه ی ۷ تفاوت چندانی نداشته . فقط چند امکانات جدید اضافه شده که بیتش می توان گفت تکمیل تر شده تا اینکه تحول جدیدی در IE 8 رخ داده باشه . یکی از ایرادات IE8 قبول نکردن گوگل تولبار ورژن ۵ پایینتر می باشد که کاربر حتما باید گوگل تولبار خود را به ورژن ۵ ارتقاء دهد که متاسفانه به علت تحریم ایران گوگل اجازه دانلود گوگل تولبار ۵ را نمی دهد. پس در هنگام باز کردن مرورگر با پیغامی مبنی بر آپ دیت گوگل تولبار مواجه می شوید( این پیغام در صورتی داده می شود که شما گوگل تولبار نصب کرده باشید) مشکل دوم بهم ریختگی بعضی از وب سایتها می باشد که توسط گزینه ای که در هنگام باز شدن کامل سایت جایگزین GO می شود می توانید حالت دید سایت را به مرورگرهای قدیمی برگردانید. یک گزینه ی دیگر هم اضافه شده که دارای میانبرهایی می باشد که در هنگام دراگ کردن کلمات یا جملات این گزینه آشکار می شود که توسط آن می توانید جمله یا کلمه را به بلاگ خود در MSN منتقل کنید و یا از طریق هاتمیل آن جمله را ایمیل نمایید . هم چنین معنی و ترجمه ی آن کلمه یا جمله را به زبانهای مختلف از طریق آنلاین مشاهده نمایید. همچنین می توانید یک کلمه را در نقشه ی آنلاین Live Map مشاهده نمایید و چندین امکانات دیگر . از نظر امنیتی هنوز اخباری منتشر نشده ولی به علت ازمایشی بودن این نسخه از نظر امنیتی نباید زیاد قوی بوده باشد. یک امکان دیگر نیز در آمده که می توانید توسط آن سورس های اصلی یک سایت مانند HTML , CSS , Script  را می توانید مشاهده نمایید.

برای نصب اینترنت اکسپلور ۸ ابتدا فایل مربوط به آپدیت ویندوز را از زیر دانلود کنید. فایل آپدیت را نصب کرده و کامپیوتر خود را یکبار راه اندازی مجدد کنید :

حجم فایل   :   ۵۰۰ کیلوبایت

لینک دانلود   :   آپدیت ویندوز برای نصب اینترنت اکسپلور ۸ - دانلود

پس از نصب آپدیت حال نوبت نصب اینترنت اکسپلور ۸ میباشد که فایل آنرا میتوانید به راحتی از بزرگترین مرکز دانلود ایرانیان در اهواز در زیر دانلود کنید :

حجم فایل   :      ۱۶ مگابایت

لینک دانلود   :   DOWNLOAD

پسورد   :    p30download-ahwazمنبع : p30download-ahwaz [dot] blogfa [dot] com [slash] post-28 [dot] aspx

خرید پوشاک ترکیه

ساعت CK طرح رویال