خرید پوشاک ترکیهnotice

دانلود فرم کسب و کارکارآفرینی

دانلود نرم افزار EndNote - راهنمای آموزشی EndNote (فارسی)
خانه > معرفی منابع علمی > معرفی ابزارها > دانلود نرم افزار EndNote - راهنمای آموزشی EndNote (فارسی) دانلود نرم افزار EndNote - راهنمای آموزشی EndNote (فارسی)

امروزه محققين، استادان و دانشجويان تحصيلات تكميلي در تمامي شاخه هاي موضوعي نياز به كسب آگاهي نسبي از چگونگي بازيابي اطلاعات مورد نظر خود از منابع الكترونيكي موجود و ذخيره اين اطلاعات دارند.

هر روزه براهميت موضوع فوق افزوده مي گردد چرا كه با افزايش سريع منابع و اطلاعات در اينترنت و سهولت دسترسي به اين اطلاعات نياز به ايجاد بانك هاي اطلاعاتي با قابليت جستجوي آسان در آنها افزايش مي يابد. امكان صرفه جويي در وقت محقق ، ذخيره حجم قابل توجهي از اطلاعات مفيد در بانك تخصصي وي و در نهايت مديريت اين اطلاعات با استفاده از قابليت نرم افزار End Note به راحتي امكان پذير است.

در حال حاضر مي توانيم بسياري از مطالب تمام متن كتاب يا مقالات مجلات را بصورت رايگان با صرف هزينه اندك از اينترنت ذخيره نمائيم ،اما مديريت اين منابع نياز به استفاده از روشهاي جديد ذخيره و بازيابي اطلاعات دارد .

امروزه محققين مي خواهند بدانند كه :

- چگونه منابع الكترونيكي مناسب را بيابند؟

- چگونه در اين منابع جستجو كنند؟

- چگونه بانك اطلاعاتي خصوصي با قابليت جستجوي آسان ايجاد كنند؟

- چگونه از اطلاعات گرفته شده از پايگاههاي اطلاعاتي ، بصورت الكترونيكي فهرست منابع تهيه نمائيد؟

- و چگونه با صرف زمان كم و دقت كافي مي توانند اقدام به تهيه فهرست منابع يا مراجع نمايند؟

پاسخ اين سوالات و روشهاي كاربردي آن در استفاده از نرم افزارهايي چون Manage reference ,Endnote, Procite نهفته است. با كمك اين نرم افزارها مي توان به مديريت جستجو و نگهداري نسخ كامل و خلاصه منابع علمي مانند كتاب و مقالات، و يا همان فيش برداريهاي الكترونيكي پرداخت . استفاده از فن آوري هاي مذكور محققين را متوجه اين نكته مي سازد كه چگونه كارهايي كه در گذشته نياز به صرف ساعت ها وقت داشته است، اكنون با استفاده از اين نرم افزارها در ظرف كمترين زمان ممكن انجام پذير مي باشد.

.

Getting Started with EndNote Web 1 Collect 2 Organize 3 Format

Collect references from electronic and traditional sources.

Search online database Create a reference manually Import references

Organize your references for your research topics and papers.

Create a new group Share a group Find duplicate references

Create a formatted bibliography for your paper or cite references while you write.

Create a formatted bibliography Cite While You Write™ Plug-in Format a paper

 

دریافت و دانلود رایگان متن کامل راهنمای آموزشی نرم افزار به زبان فارسی EndNote راهنمای آموزشی نرم افزار EndNote به زبان فارسی و به صورت خلاصه (PowerPoint)

راهنمای ویدیویی نرم افزار EndNote از سایت ناشر به همراه امکانات جدید نسخه X4

 

نرم افزار End Note X4

برای دانلود این نرم افزار همراه با کرک این نرم افزار،بر روی لینک زیر کلیک کنید و با لینک دانلود مستقیم و با سرعت بالا این نرم افزار با حجم 64MB را دانلود کنید.

ورژن :

EndNote X4 -Version X4 (14.0.0)-June 2010-Thomson Reuters

حجم : 64 MB

همراه با کرک تست شده برنامه

دریافت و دانلود رایگان نرم افزار EndNote Version X4 با لینک مستقیم به همراه کرک برنامه

ما نه لینک دانلود را مشروط بر عضویت در پرتال خود می کنیم و نه دیدن هزار و یک تبلیغ. به راحتی دانلود کنید فقط انتقادات، پیشنهادات و اگر نرم افزار یا مطلب آموزشی دارید که می خواهید بر روی سایت قرار گیرد از طریق فرم تماس با ما و یا از طریق ایمیل ما به آدرس Download@DownloadPaper.ir در اختیار ما قرار دهید. التماس دعا

کرک:  این نرم افزار کرک شده. اول نرم افزار رو نصب کنید. مثلا در C:\Program Files\EndNote X4 نصب شده. از فولدر کرکی که از از لینک بالا دانلود کردین، فایل اجرایی endnote.exe رو کپی و به جای همین فایل در محل نصب نرم افزار یعنی C:\Program Files\EndNote X4 پیست (replace) کنید. بعد وقتی رو این فایل اجرایی کلیک کنید میبینین که نرم افزار رجستر شده و دیگه پیغامی رو که مبنی بر 30 روزه بودن مجوز این نرم افزار میداد رو دیگه نمینویسه.

توضیحات :

پس از نصب برنامه، یک فایل راهنمای استفاده از برنامه EndNote در مسیر نصب قرار می گیرد که به صورت کتاب الکترونیکی (PDF) می باشد


منبع : پرتال دانلود مقالات علمیمنبع : ieeedownload [dot] blogfa [dot] com [slash] post-54 [dot] aspx

خرید پوشاک ترکیه

ساعت CK طرح رویال