خرید پوشاک ترکیهnotice

دانلود فرهنگ علوم اقتصادی

تحلیل کنکور ارشد 91 علوم اقتصادی به همراه دانلود سوالات و پاسخ تشریحی

با سلام و خسته نباشید خدمت تمام داوطلبان آزمون تحصیلات تکمیلی علوم اقتصادی

به شکلی که احتمالا دیدید سوالات نسبت به روند گذشته خود دچار تغییراتی شده بود که به قول اقتصاد دانها چون غیر قابل یش بینی بود احتمالا روی نتایج موثر واقع میشه.
زبان که یک مقدار مشکل تر از قبل بود و مباحث ارزشی هم به متن ها افزوده شده بود!

خرد با حذف عجیب بسیاری از مطالب مهم و ضروری از جمله بازار ها و بازیها مواجه شد که منطقی به نظر نمیرسید. در کل خرد شبیه به آزمون های ده سال پیش و تا حدودی بسیار ساده بود که البطه این امری مطلوب به حساب نمی آید

کلان روال منطقی تری داشت. البته از کپی نمودارهای کتاب شاکری مثل سال های گذشته خبری نبود اما کسی که شاکری را خونده بود می تونست خیلی بالا بزنه. بعضی ها میگن سوالات از کتاب فریدون تفضیلی طرح شده بود. من این کتاب را نخوندم اما تا جایی که می دونم ایشون بازنشست شدند و این امر بعید به نظر میرسه. البته یک سوال هم از مدلهای رشد طرح شده بود که سابقه ای  در قبل نداشت.

ریاضیات روند نسبتا ساده ای داشت. موسسات کنکوری که در آزمونهاشون با این توهم که ریاضیات اقتصاد به سمت سخت شدن میره سوالاتشون را عجیب و غیر منطقی طرح میکنند باید بیشتر در این مورد فکر کنند. تقریبا سوالات سالهای گذشته با اندکی تغییر تکرار شده بود.

امار به نظر من نسبت به قبل سخت شده بود از گشتاورها بر خلاف قبل سوال اومده بود و امار یک نقش کمی بازی می کرد که روال استانداردی به نظر نمی رسید.

دروس تخصصی هم که لازم بود نسبت به سال های قبل حالت جدی تری به خود بگیره هنوز خیلیب ابتدایی به نظر میرسید. با خوندن کامل کتاب مدرسان شریف به حدود ۲۲ سوال میشد پاسخ داد. البته معمولا داوطلبان این درس رو پایین میزنند که با توجه به ضریب بالای این درس لازمه کمی وقت بیشتری را روی این درس بگذارند

لینک دانلود: http://mahanportal.ir/StudentCP/ForumPostsList.aspx?TopicID=1489

لینک دانلود پاسخنامه تشریحی ریاضی آمار خرد و کلان http://msoroush66.persiangig.com/Economy/javab.rar

pass: www.churtkeh.blogfa.comمنبع : churtkeh [dot] blogfa [dot] com [slash] post-20 [dot] aspx

خرید پوشاک ترکیه

ساعت CK طرح رویال