خرید پوشاک ترکیهnotice

دانلود قرارداد همکاری

امضای قرارداد همکاری باشگاه چلسی با تیم فرمول یک زائوبر

باشگاه چلسی با تیم اتومبیل رانی سوئیسی زائوبر که در رقابت های فرمول یک حضور دارد، قراردادی تجاری امضا کرد.تیم زائوبر امسال بیستمین سال حضورش در رقابت های فرمول یک را جشن گرفت و آبی ها نیز فصل آینده، وارد بیستمین سال حضورشان در رقابت های لیگ برتر می شوند.
مدیران دو باشگاه اعلام کردند این همکاری بر روی پیشرفت ورزشی و تجاری دو تیم تمرکز دارد.مونیشا کالتنبورن، مدیر اجرایی تیم زائوبر، در گفتگو با خبرنگاران گفت:" یک همکاری بین فرمول یک و فوتبال تا پیش از این وجود نداشته هرچند امکان همکاری و مشارکت های زیادی در این زمینه وجود دارد.

در هر صورت دو تیم در بالاترین سطح رقابت های بین المللی حضور دارند. تیم فرمول یک زائوبر و باشگاه چلسی با موضوعات ورزشی و تجاری مختلفی در ارتباط هستند و ما می خواهیم یکدیگر را در زمینه های مختلف تقویت کنیم.ران گورلی، مدیر اجرایی چلسی نیز معتقد است این همکاری موقعیتی برای هر دو طرف برای استفاده از تجارب یکدیگر است.

 این همکاری برای هر دو طرف فواید زیادی دارد.ما دیدگاه مشترکی برای پیوند دو ورزش محبوب دنیا داریم. ما احساس می کنیم که این تیم سوئیسی که چهارمین تیم قدیمی فرمول یک است می تواند ایده های ما را به خوبی عملی کند.

فلسفه زائوبر موجب شده تا آنها جمعی از بهترین رانندگان فرمول یک را پرورش دهند که با فلسفه ما در پرورش بازیکنان جوان در آکادمی باشگاه مان همخوانی دارد.ما در انتظار همکاری نزدیک با زائوبر هستیم و برای آنها در ادامه رقابت های این فصل فرمول یک آرزوی موفقیت می کنیم.


منبع : chelsea-news [dot] mihanblog [dot] com [slash] post [slash] 450

خرید پوشاک ترکیه

ساعت CK طرح رویال