خرید پوشاک ترکیهnotice

دانلود قسمتهای 64و65و66قهوه تلخ

خبر جدید در مورد سریال قهوه تلخ + عکس
 

علاقه مندان به سریال «قهوه تلخ» بخوانند :

سریال قهوه تلخ ۱۲۰ قسمتی شد

در ادامه گفته های امیرمهدی ژوله از نویسندگان قهوه تلخ را در موارد تاخیر های پیاپی انتشار ، ۱۲۰ قسمتی شدن سریال و مضمون قسمت های آینده میخوانید .

سریال «قهوه تلخ» به کارگردانی مهران مدیری تا ۱۲۰ قسمت ادامه پیدا میکند ؛ ضمن اینکه این سریال پس از ورود به زمان حال که از سری ۲۵ شاهد آن خواهیم بود ، با یک ماه وقفه عرضه میشود تا سازندگان فرصت کافی برای رساندن قسمت ‌های جدید داشته باشند.

گروه اینترنتی فارس پاتوق

نمایی از قسمتهای آینده سریال تلخ

امیرمهدی ژوله ـ یکی از نویسندگان «قهوه تلخ» ـ با اعلام خبر بالا خاطرنشان کرد: زمانی که ما کار را شروع کردیم ، قرار بود ۹۰ قسمت سریال بسازیم و بعد یک کار سینمایی ارائه بدهیم. قرار بود در آخر سریال افرادی که در گذشته زندگی میکنند ، قهوه بخورند و به حال بیایند و در فیلم سینمایی به این موضوع بپردازیم که این آدم‌ هایی که به حال می‌ آیند چه اتفاقاتی برایشان رخ میدهد و چه ماجراهایی را تجربه میکنند اما بعدا تصمیم گرفتیم که فیلم سینمایی نداشته باشیم و سریال را تا ۱۲۰ قسمت ادامه بدهیم، اما باید از قسمت ۹۰ به ۱۲۰ یک شوک را ایجاد میکردیم و همین روند را ادامه نمیدادیم ؛ در نتیجه پیشنهادی که برای کار سینمایی در نظر گرفته بودیم به سریال رفت که شخصیت ‌ها از قسمت ۹۰ به حال بروند و موقعیت کمدی جدید و بستر جدید و آدمهای جدید را داشته باشیم که این اتفاق کمی جلو افتاد و الان سری ۲۵ که پخش بشود آقای مدیری در آن صحبت میکنند و توضیحاتی را ارائه میدهند.

این نویسنده «قهوه تلخ» اعلام کرد: اکنون در سری آینده ۱۵ تا ۱۷ نفر از شخصیت ‌های اصلی قهوه میخورند و به آینده می ‌آیند و ما شاهد ماجراهای آنها در آینده خواهیم بود.

او افزود : این اتفاق اکنون کمی جلوتر افتاده است و ما بعد از سری ۲۵ ، یک فاصله یک ماهه‌ ای را تا سری ۲۶ خواهیم داشت که بتوانیم چند قسمت جلو بیافتیم. زیرا یکی از گله‌ های مخاطبان این بود که سی ‌دی ‌ها مرتب به دستشان نمیرسد.

این نویسنده درباره این موضوع که برخی مخاطبان فکر میکنند از جذابیت سریال «قهوه تلخ» کاسته شده است. گفت: به نظرم با روندی که به آن اشاره کردم ، جذابیت کار بیشتر میشود ؛ از سوی دیگر این را قبول ندارم که کار از جذابیتش کاسته شده است. به نظرم قسمت ۱۲ تا ۲۰ از ۱۰ قسمت اول پر مغزتر بود و قسمت ۲۱ تا ۲۵ هم کارهای بهتری بودند. در واقع هرچه جلوتر رفتیم کار پخته‌ تر و جذاب ‌تر و پر کمدی‌ تر شد به نظرم دوستان کمی کم لطفی میکنند.

ژوله تاکید کرد : ما باید ببینیم معیار مقایسه ‌مان چیست ؟ آیا داریم با کمدی ‌های خارجی کار را مقایسه میکنیم یا با کمدی‌ های تلویزیون یا با کارهای قبلی آقای مدیری ؟ باید به یک نکته دیگر نیز توجه کرد و آن اینکه ما این کار را در سال ۸۸ شروع کردیم که فضایی پر از سوء تفاهم و پر استرس و فضای دو قطبی بود که باید محدودیتهای زیادی را رعایت میکردیم. حتی در مورد یک قسمت ۷۶ مورد اصلاحیه داشتیم.

وی افزود: حالا که در این فضا یک سرمایه گذار آمده و به صورت خصوصی کار میکند ، باید این نکات را در نظر داشت. اگر کار را با کمدی ‌های قبل از انقلاب اسلامی و یا کمدی‌ های خارجی مقایسه کنیم ، میبینیم که آنها یا بر شوخی‌ های مذهبی و یا شوخی ‌های جنسی استوار هستند که قابل بازسازی نیست. هر کاری را باید در شرایط خودش دید. همین طور نمیشود در مورد چیزی حکم کلی دارد که یکنواخت شده است. از سوی دیگر این تغییر هم جواب به این گله ‌هاست. در سری آینده به جای اینکه مستشار در گذشته باشد، آدم ‌های زیادی به آینده می ‌آیند.

ژوله درباره این موضوع که چقدر محدودیت‌ ها به کیفیت کار آسیب رسانده است ؟ گفت : محدودیت ‌ها کیفیت همه کارها را تحت تاثیر قرار میدهند. در سریال آپارتمانی ساده‌ای چون «ساختمان پزشکان» روانشناسان اعتراض کرده‌اند. محدودیت ‌هایی که وجود دارد بر اساس نگاه‌ های غلط به طنز ، شرایط جامعه و اخلاقیاتی است که ما هم باید آنها را رعایت کنیم و در واقع چیزی برای کمدی ساختن باقی نمیماند. اگر «قهوه تلخ» را با کارهای تلویزیون و حتی سایر کارهای آقای مدیری مقایسه کنیم ، میبینیم که بالاتر است. سینمای کمدی آن سوی جهان هم ور افتاده است و این کمدی را با سریال ‌های آن سو هم اصلا نمیتوان مقایسه کرد زیرا فضای متفاوتی را داریم. باید به این نکته توجه کرد که ما هم بلدیم حرفهای زیادی بزنیم و نقد کنیم اما هر چیزی را باید در ظرف خودش سنجید و به اینکه ما چه محدودیتها ‌و معذوریت ‌هایی داریم توجه کرد ، نه به ایده ‌آل‌های ذهنی ، زیرا «قهوه تلخ» شبیه ایده آل ما هم نیست.

این نویسنده در پایان درباره سریال «قهوه تلخ» ، گفت : ما تاکنون چند پایان را برای «قهوه تلخ» در نظر گرفته‌ایم ؛ اینکه این سریال به چه سمت و سویی میرود و … همه در پایان ‌بندی کار موثر است. حالا بستگی دارد که مردم چقدر از روند جدید داستان استقبال میکنند ؛ از سوی دیگر در این شرایط نمیشود تصمیم ‌گیری بلند مدت کرد.

منبع : سایت پاتوق ۹۸

 گروه اینترنتی فارس پاتوق

تصویری از قسمتهای آینده سریال تلخ

 منبع : kahroba0711 [dot] blogfa [dot] com [slash] post-93 [dot] aspx

خرید پوشاک ترکیه

ساعت CK طرح رویال