خرید پوشاک ترکیهnotice

دانلود نرم افزار جدید 70

نرم افزار كارت شارژ ايرانسل رايگان (جديد) نسخه شماره 2.0 ويرايش شده اختصاصي DNK.blogfa.comبا سلام خدمت دوستان و بازديد كننده هاي محترم

چندي پيش يكي از دوستانم در ايميل به من نرم افزار نسخه جديد ساخت شماره 12 رقمي كارت شارژ رايگان فرستاد و اجازه انتشار را به بنده داد .

اين نرم افزار توسط دوست عزيز آرمان نوشته شده است و توسط سايت DNK.blogfa.com  پخش ميشود اين نرم افزار مشكلاتي چون حروف هاي عجيب و ... داشت كه توسط سايت برطرف شد


توجه داشته باشيد كه با اينگونه نرم افزار ها نميتوان به رايگان كارت شارژ ايرانسل ايجاد كرد اين نرم افزار فقط و فقط بر پايه اعداد صورت گرفته است و بستگي به شانس شما دارد !

اين نرم افزار اعداد را ميشمارد و شما بايد بر روي دكمه Stop  كليك كنيد تا عدد 12 رقمي بر روي عددي كه Stop  كرديد به ايستد .

پس كاملا نرم افزار بستگي به شانس شما دارد


- نوشته شده توسط آرمان

- پخش شده و رفع ايراد شده توسط Dnk.blogfa.com

- هر گونه كپي برداري از مطلب با ذكر منبع بلامانع است


توجه داشته باشيد چون اين نرم افزار بتا ميباشد و نسخه اصلي آن در حال ساخت ميباشد فقط 60 ثانيه براي دريافت كد مهلت داريد تا به دست آورديد !روش استفاده :


ابتدا برنامه را باز كرده .

بعد از اجرا كردن برنامه بر روي كادر بالا شماره اول سيم كارت خود را وارد كنيد .

مثال :    0935 - 0936 - 0937

بعد از اينكه پيش شماره را وارد كرديد در همان مسير بالا كد " codemakerex " و يا " codemaker " را وارد كنيد و بر روي Enter  كليك كنيد .

بعد از كليك كردن صفحه اي گشوده ميشود و شما بايد بر روي Start  كاليك كنيد تا دنبال كد شارژ بگرديد و بعد هر زماني كه خواستيد بر روي Stop  كليك كنيد و سريع كد را در گوشي وارد كنيد و تست كنيد


توجه داشته باشيد فقط 60 ثانيه براي دريافت كد زمان داريد . . .


لينك دانلود :

http://persiandrive.com/738749


پسوورد فايل :  www.dnk.blogfa.com

كپي برداري با ذكر منبع مجاز ميباشد !
منبع : dnk [dot] blogfa [dot] com [slash] post-46 [dot] aspx

خرید پوشاک ترکیه

ساعت CK طرح رویال