خرید پوشاک ترکیهnotice

دانلود نمونه اسکیس

دانلود سه کتاب اسکیس و راندو
 

دانلود سه کتاب اسکیس و راندو

از موارد جالب این کتاب تعداد دانلود بالای اون بود که چیزی حدود 10 هزار بار این کتاب فقط از رو سرور سایت خودم و حدود 2 هزار بار هم از روی سرور های غیر مستقیم دانلود شد. البته این آمار فقط مربوط به سرور هایی میشه که خودم کتاب رو آپلود کردم و در بسیاری از مواقع خیلی از عزیزان و مدیران سایت و وبلاگ های معماری و عمران دیگر هم همین کتاب رو بر روی سرور خودشون قرار دادن تا عزیزان بتونن دانلود کنند که از همینجا باید از همه این عزیزان تشکر کنم که باعث شدن کتاب در سطح وسیعی دانلود بشه.

الان که آخر ترم هستش و بیشتر دانشحوای معماری مشغول آماده کردن نقشه ها و اسیکس و راندو کردن اونها هستن به همین خاطر واسه اینبار 3 تا کتاب واقعا جالب و کار آمد رو آماده کردم که شما عزیزان دانلود کنید.

 

بیش از 500 پلان ساختمان مسکونی بسیار زیبا و منحصر فرد - 1 تا 7 طبقه

 

این مجموعه شامل 3 کتاب هستش که هر کدوم از کتاب ها به صورت تخصصی به یه بخش خاص از قسمت های بدن انسان اختصاص داده شده و کامل در مورد اونها توضیح داده شده ( البته این رو توجه کنن که کتاب ها به زبان فرانسوی هستش اما چون تمام قسمت های اون به صورت تصویری توضیح داده شده دیگه نیازی به ترجمه انچنانی نیست و با یه کم دقت میشه از همه چیز سر در آورد ).

کتاب اول این مجموعه در مورد اسیکس از دست انسان هستش و به نحوه بسیار زیبایی تمامی حالت دست انسان رو به شما نشون میده. ( 36 صفحه )

کتاب دوم هم در مورد صورت هستش که تمامی قسمت های صورت انسان رو به صورت جزء به جزء نشون داده و از هر کدوم از این قسمت ها بالای 200 نمونه گذاشته ( جتی قسمت های لبخند زدن و اخم کردن یک فرد رو در مدل های مختلف زن و مرد به صورت کامل توضیح داده) ( 29 صفحه )

 

 

اما سومین و اصلیترین کتاب که زیاد بدرد معمارا می خوره کتاب آموزش اسکیس از حالات بدن انسان هستش که حالات افراد رو در وضعیت های مختلف نشون میده و حتی در این کتاب سعی شده که توضیح بده یک زن و مرد از چه لحاطی از نطر تناسب اندام به هم بیشتر شبیه و از چه لحاظی باید دقت بشه که تفاوت این رو بیشتر به نمایش گداشت. ( 63 صفحه )

 

به همه عزیزانی که بدنبال یادگیری اسکیس هستند توصیه می کنم که حتما این کتابها رو دانلود کنید.

اگر کسی بخواد همین کتاب ها رو از بازار تهیه کنه چیزی حدود 20 هزار تومن واسش آب می خوره ولی شما عزیزان می تونید از بزرگترین سایت معماری ایرانی ( پارسیان کد ) به صورت رایگان دانلودش کنید.

 

 

 

برای دانلود هر 3 کتاب آموزش اسکیس و راندو از آناتومی بدن انسان به صورت یکجا بر روی گزینه دانلود کلیک کنید.

 

پسورد کلیه فایل ها :

www.parsiancad.ir

3 کتاب بسیار منحصر به فرد آموزش اسکیس و راندو از آناتومی بدن انسان ( حجم : 11 مگابایت )

دانلود ( لینک مستقیم )

 

دانلود ( لینک غیر مستقیم 4Shared )

دانلود ( لینک غیر مستقیم HotFile )

 منبع : mehrazan1 [dot] blogfa [dot] com [slash] post-90 [dot] aspx

خرید پوشاک ترکیه

ساعت CK طرح رویال