خرید پوشاک ترکیهnotice

دانلود پروژه مالی حسابداری پیمانکاری رایگان

دانلود رایگان پروژه کارآموزی در شرکت ...

مقدمه:

اصولاً امروزه شهركهاي صنعتي بستر و شالوده رشد و ايجاد صنايع كوچك را فراهم مي كند. سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران هم به ايجاد روبناها مي پردازد و نواحي ، شهركها و مدلهاي مختلف توسعه اقتصادي نظير خوشه هاي صنعتي را شكل مي دهد و مقدمات ايجاد توسعه و تسهيلات لازم را براي اين منظور فراهم مي كند.

و همچنين در كنار اين سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي درصدد پشتيباني همه جانبه ، ايجاد تسهيلات ، آموزشها ، ارتقاء تكنولوژي و افزايش توان رقابتي صنايع كوچك بر مي آيد تا ان شاءا... اين صنايع بتوانند جايگاه خود را در بازار جهاني بيابند.

شهرستان نيشابور با توجه به ظرفيتهاي بالا و موقعيت مناسب جغرافيايي و قرار گرفتن در مسير جاده اصلي تهران – مشهد فاصله نزديك به فرودگاه ، عبور خط راه آهن ، خطوط انتقال گاز، نيروگاه سيكل تركيبي 150 مگاواتي به بستر مناسبي جهت سرمايه گذاري و توسعه اين منطقه تبديل شده است. در حال حاضر نيز با وجود حدود 400 واحد صنعتي به عنوان يكي از شهرهاي بزرگ صنعتي كشور شناخته شده و در استان نيز از جايگاه ويژه اي برخوردار است.

تاريخچه:

شركت شهركهاي صنعتي در سالهاي اخير به سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي تغيير نام پيدا كرده است . اين شركت از سالهاي قديم شروع به فعاليت كرده است. مقّر اصلي اين سازمان در تهران است و در مركز استانهاي صنعتي نيز شعبه دارد . اين سازمان به صورت سهامي خاص اداره مي شود و زير نظر وزارت صنايع و معادن فعاليت مي كند.

همانطور كه از اسم اين سازمان مشخص است شهركهاي صنعتي زير نظر اين سازمان فعاليت مي كنند. شركت شهركهاي صنعتي خراسان رضوي يكي از شركتهاي فعال كشور مي باشد كه حدود 15 شهرك صنعتي مانند شهركهاي صنعتي خيام ، چرم مشهد ، بينالود ، توس و... زير نظر اين شركت فعاليت         مي كنند.

شهرك صنعتي خيام يكي از شهركهاي بزرگ استان خراسان مي باشد كه در سال 1370 آغاز به كار كرده است.

در زير چارت سازماني شركت شهركهاي صنعتي خراسان رضوي را مشاهده مي نماييد:

مدير امور اداري

مدير امور مالي

معاونت طرح و

برنامه ريزي

معاونت فني و اجرايي

مدير نواحي صنعتي

پشتيباني

كارگزيني

امور متقاضيان و حسابداري

امور جاري

امور قراردادها 

طرحهاي

جاري

طرحهاي عمراني و كشوري 

اسناد حسابداري

حقوق

هزينه هاي جاري 

صدور چك

داراي ثابت

مدير عامل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


بررسي كاربري صنعتي و وضعيت زيست محيطي شهرستان:

 

مساحت و سرانه كاربري صنعتي در سطح شهرستان:

كل اراضي صنعتي در شهرستان 264 هكتارمي باشد كه با توجه به جمعيت 500 هزار نفري شهرستان سرانه صنعتي آن در حدود 0005/0 نفر در هكتار محاسبه مي شود.

 منبع : caa [dot] blogfa [dot] com [slash] post-33 [dot] aspx

خرید پوشاک ترکیه

ساعت CK طرح رویال