خرید پوشاک ترکیهnotice

دانلود کتاب کامل میکرو 8051 مزیدی به زبان فارسی

دانلود جزوه کتاب میکرو کنترلر مزیدی
Exploring C for Microcontrollers چاپ این کتاب در سال 2007 منتشر شده، و به صورت پیشرفته به آموزش میکروکنترلرها با زبان سی پرداخته است. شامل مثال‌ها و پروژه‌های مختلف، که بر روی آی سی AT89S52 اجرا شده است. سرفصل مطالب عبارتند‌از: Microcontrollers: Yesterday, Today, and Tomorrow Integrated Development Environment Art of C Programming for Microcontrollers Exploring the Capabilities of On-Chip Resources Programming for I/O Ports, Interrupts and Timer/Counter Hyperterminal-Based Control Embedding Microcontroller in Routine Applications Microcontroller-based Measurement and Control Applications Securing Your Embedded System Application


140203 (زبان انگلیسی / 168 صفحه / حجم 8.9 مگابایت) پسورد : ashpazkhoneh.com
دانلود     Embedded C چاپ این کتاب به صورت Case Study میکروکنترلرها را برای کاربردهای Embedded System آموزش داده است. همچنین از مثال‌های گوناگون، و از آی سی خانواده 8051 در پروژه‌ها استفاده کرده است. در این کتاب فرض شده خواننده به زبان سی (C) مسلط است.
emb (زبان انگلیسی / 284 صفحه / حجم 2.4 مگابایت) پسورد : ashpazkhoneh.com
دانلود   این مقاله به صورت مشروح به آموزش میکروکنترلر 8051 به زبان اسمبلی (Assembly) پرداخته، و مطالب کتاب مزیدی را به صورت مختصر بیان کرده است.

bi (زبان فارسی / 81 صفحه / حجم 2.8 مگابایت) پسورد : ashpazkhoneh.com
دانلود   این مقاله متشکل از 5 فایل PDF است، که مطالب را خلاصه و با گرافیک زیبا بیان کرده است.
فایل: اول در مورد ساختار CPU دوم و سوم در مورد مجموعه دستورات 8051 چهارم در مورد تایمرها پنجم در مورد وقفه‌ها است.
easyb8051/b (زبان فارسی / شامل 5 PDF / حجم 1.8 مگابایت) پسورد : ashpazkhoneh.com   دانلود       آموزش 8051 با زیان C (سی) چاپ این مقاله بسیار مختصر ولی آموزنده است، به این صورت که با آوردن مثال‌های مختلف به خوبی مفهوم کلی را بیان کرده. البته فرض شده که با زبان سی استاندارد (Ansi C)  آشنا هستید.
شامل: برنامه نویسی
ورودی / خروجی تایمر وقفه‌
2 (زبان فارسی / 13 صفحه / حجم 0.48 مگابایت) پسورد : ashpazkhoneh.com
دانلود                

منبع : fetch [dot] blogfa [dot] com [slash] post-14 [dot] aspx

خرید پوشاک ترکیه

ساعت CK طرح رویال