خرید پوشاک ترکیهnotice

دانلود یار دبستانی من فریدون فروغی

یاردبستانی من

 

سلام.امروز یه حال و هوای دیگه ای دارم .نمی دونم برای من و شاید همه هواداران فریدون کمی باعث رنجش خاطره که یک اثر بارها و بارها از رسانه های جمعی پخش بشه ولی بدون نام سازنده و خالق اثر.

یار دبستانی من: همون ترانه ای که در همه مجامع عمومی به عنوان سیاسی ترین سرود قرن توی ذهن ها مونده و برای بعضی ها سرود اعتراض نام گرفته.در طی این چند سال اخیر و بعد از مرگ فریدون بزرگ تلاشهای بسیاری برای  ثبت و ضبط کامل این اثر به نام آقای جم انجام شده و تا حدودی هم دست اندرکاران این امر موفق بودند و این موفقیت رو میشه از پخش شدن بارها و بارهای آهنگ و ترانه ازتلویزیون و رادیو به عینه دید.

من در وبلاگ قبلیم هم راجع به یار دبستانی به طور کلی و شفاف صحبت کردم و با مطالبی که از سایتها و دوستان خوبم از جمله سایت آدمک گرفتم یک مطلب در خور فریدون رو جهت حمایت از او گذاشتم.دوستانی که مایل به خوندن این مطالب هستند می تونن به وبلاگ قبلیم (soltanegham.blogfa.com) سری بزنن.علی ایحال بار دیگه به خودم اومدم و می خوام با گذاشتن تیتراژ فیلم ازفریاد تا ترور ساخته منصور تهرانی مشت محکمی بر دهان جم و حامیانش بزنم.

دوستان می تونن این تیتراژ رو دانلود کنند.در ضمن یه لینک دیگه هم گذاشتم که فریدون فروغی یاردبستانی من رو بصورت دکلمه در اواسط فیلم میخونه، با صدای بغض گرفته خودش حال و هوای دیگه ای به فیلم میده.

از دوستان عزیز خواهشمندم که نظرتون رو راجع به یار دبستانی و فریدون بزرگ حتماً بدید و از نظرات جداازبحث خودداری کنین.ممنون از همه شما دوستان عزیز

فریدون عزیز !باشی یا نباشی یار دبستانی ما تویی

                                                   

       لینک دانلود دکلمه یاردبستانی من                لینک دانلود تیتراژ فیلم ازفریاد تا ترور      

سلطان غم (bفریدون فروغی/b) 

                                                               منبع : ghame-tanhayee [dot] blogfa [dot] com [slash] post-6 [dot] aspx

خرید پوشاک ترکیه

ساعت CK طرح رویال