خرید پوشاک ترکیهnotice

دانلود 1 0

دانلود واژه نامه آریاپولیس نگارش 1.0.0.1

زبان شیرین و دیرین پارسی چه در قالب پارسی باستان و سنگ‌نوشته‌های خطوط میخی و چه در قالب پارسی میانه و سنگ‌نوشته‌های خطوط پهلوی و چه در قالب پارسی دری و خط پارسی که دارای فرهنگ پربار ادبیات ما است، همه جا بهترین سرمایه ملی و هویّت ما ایرانیان است. این امانت گرانبها میراثی است که سینه به سینه و دودمان به دودمان به دست ما رسیده است؛ همین گوهر گرانسنگ دست مایه ی آن شد تا فردوسی بزرگ، ایرانی را با آن دگربار بها داده و ارج پیشین آن را بازستاند:
بسی رنج بردم در این سال سی        عجم زنده کردم بدین پارسی

زبان پارسی سامان‌بخش هویت ما ایرانیان در ایران و جهان است و باید همه ما در نگهداری و سالم نگاه داشتن آن به هیچ بهایی کوتاهی نکنیم.زبان پارسی به میانجی پر باری ادبیاتش در دل بلند مفاهیم عرفانی و فرهنگی و هنری امکان گفتگوهای گسترده دانشی، ادبی و تاریخی زیادی را برای پارسی زبانان فراهم آورده است. و دریغ است که این سرمایه ارزشمند دستخوش تند باد حمله استعمارگران و دشمنان آگاه و دوستان ناآگاه گردد. چنانکه ناصر خسرو قبادیانی گفته است:
من آنم که در پای خوکان نریزم       مر این قیمتی درّ لفظ دری را

آریاپولیس واژه نامه ایست که برابر پارسی بیش از 2000 واژه بیگانه را در خود جای داده و می توان به کمک آن برابر پارسی واژگان بیگانه را به راحتی یافت.

توانایی های نرم افزار:

+ داشتن بیش از 2000 واژه
+توانایی به روز شدن خودکار(آنلاین)
+توانایی به روز شدن دستی(آفلاین)
+افزونه ی یادگیری آسان(برای کمک به یادگیری واژه های پارسی)
+نمایش فهرست واژگان
+چاپ فهرست واژگان
+سازگاری با ویندوز7
دانلود واژه نامه آریاپولیس نگارش 1.0.0.1 (6.2MB)

دوستان!
*اگر در برنامه مشکلی وجود داشت و یا در نصب با مشکل روبرو شدید همینجا بگید(دیدگاه)
*چنانچه واژه ای در فهرست نیست و یا پیشنهاد یک واژه جدید رو دارید اون رو در دیدگاه خودتون بگید.پیشنهاد شما به دست استادان زبان و ادبیات پارسی بررسی خواهد شد.منبع : kingsoftware [dot] blogfa [dot] com [slash] post-9 [dot] aspx

خرید پوشاک ترکیه

ساعت CK طرح رویال