خرید پوشاک ترکیهnotice

نقشه رامسر برای دانلود

دانلود نقشه تهران برای کامپیوتر و تلفن همراه

 

حتما برایتان پیش آمده که در شهر بزرگی باشید و بخواهید از یک نقطه به نقطه دیگر شهر بروید و نمیدانید از کدام سمت بروید یا اصلا آن منطقه در کجا قرار دارد و یا اینکه میخواهید نزدیک ترین راه بین دو نقطه را پیدا کنید تا در وقت خود صرفه جویی کنید. در چنین مواقعی نیاز به یک نقشه دقیق که تمامی مناطق شهر را در خود داشته باشد، احساس میشود.

 

به علت اهمیتی که شهر تهران دارد امروز برای شما نقشه شهر تهران را به دو صورت آماده دانلود کرده ایم.

 

نقشه تهران برای استفاده در کامپیوتر و

نقشه تهران با فرمت jar برای استفاده در موبایل

 

و اما نقشه شهر تهران برای کامپیوتر دارای امکانات زیر میباشد.   ۱ – نقشه تهران به همراه راهنمای آن۲ – موزه ها ، سینماها و فرهنگسرای مناطق به همراه تلفن آنها۳ – نقشه مناطق شهرداری۳ – نقشه طرح ترافیک و زوج و فرد۴ – نقشه کلانتری ها۵ – نقشه مناطق پستی۶ – نقشه ناحیه های مخابرات۷ – نقشه مناطق گاز۸ – نقشه محدوده های تامین اجتماعی۹ – نقشه محدوده های توزیع برق۱۰ – نقشه متروی تهران۱۱ – نقشه ایران ۱۲ – پیش کد کامل تمام شهرستانها  

نقشه شهر تهران برای موبایل با فرمت جاوا بوده و قابل نصب روی اکثر گوشی های دارای سیستم عامل سیمبین و جاوا میباشد. بعد از نصب این برنامه روی تلفن همراه و وارد شدن به برنامه، برای اجرای نقشه از کلید ۵ یا دکمه call و برای بزرگ نمایی و کوچک نمایی از کلید های ۳ و ۱ استفاده نمایید.

 

نکته: در صورت به هم ریختگی کلمات نقشه، شما باید روی سیستمتان فونت فارسی نصب کنید.

 

دانلود: دانلود نقشه تهران برای کامپیوتر

حجم: 4.2 مگا بایت

دانلود: دانلود نقشه تهران برای موبایل

حجم: 1.7 مگا بایت

رمز: www.yasdownload.com

منبع: یاس دانلودمنبع : rasekhoon133 [dot] blogfa [dot] com [slash] post-81 [dot] aspx

خرید پوشاک ترکیه

ساعت CK طرح رویال