خرید پوشاک ترکیهnotice

دانلود بازی استراتژیک جنرال

دانلود رایگان بازی استراتژیک جنرال Generals
دانلود رایگان بازی استراتژیک جنرال Generals

کم تر کسی هست که بازی جنرال رو بازی نکرده باشه یا درباره این بازی استراتژیک چیزی نشنیده باشه. همون طور که بیشتر شما ها می دونید این بازی یکی دیگر از بازی های استراتژیکی هست که EA Games اون رو منتشر کرده و جز بازی های محبوب در 5 سال اخیر کرده این بازی زیبا در تمامی گیم نت های ایران به صورت شبکه ای بازی مورد استفاده قرار میگیرد.
 ققنوس این بار پک الحاقی بازی C&C Gnerals را با نام Zero Hour برای دانلود خدمت شما عزیزان عرضه می کند. اگر در هر کدام از سایت های ایرانی جنرالز را دیدید مطمئن باشید نسخه ناکامل و محدود آن است . ققنوس برای اولین بار این پک الحاقی را به صورت رایگان در اختیار شما دوستان قرار می دهد. لذت بازی کردن Generals در واقع بیشتر در همین پک الحاقی است. با ریختن این پک به هر گروه ۳ تیم دیگر اضافه می شود که جنرال های این تیم ها هر کدام در بخش خاصی قدرت بیشتری دارند. در ادامه با معرفی هر کدام از این تیم ها به قابلیت های آن ها نیز اشاره خواهیم کرد. هر جنرال درجه های خاصی را دارد که به آن اشاره نکرده بودیم. شما وقتی حریف را مغلوب کنید و یونیت های آن را نابود کنید بر اساس سختی کارتان درجه می گیرید. درجه ها برای هر گروه کاملا متفاوت و برای تیم های هر گروه ها تغییرات جزیی دارد. گرافیک بازی نسبت به نسخه اولیه بهتر شده و طبیعی تر به نظر می رسد. در بخش Soloplay(بازی تک نفره) نیز مراحل جذاب و جدیدی اضافه شده است و شما می توانید با جنرال های دیگر مبارزه کنید.

 
ویژگی های بازی و عکس های آن در ادامه مطلب


برخی از عکس های بازی
ccgen18.jpgCommand-Conquer-Generals-1-Trainer-for-1-0_2.jpg fce63793ed52eda089971f3c19d86d30.jpg Generals-USA-ParticleCannon.jpg

نکته۱: برای استفاده از این بازی باید حتما نسخه ی اولیه را نصب کرده باشید. که اینک آن را از سایت میهن دانلود برای شما قرار دادم .بعد از نصب ابتدا پچ ۱٫۰۴ را نصب کرده و سپس محتویات پوشه کرک را در محل نصب بازی کپی کنید.
نکته ۲: ققنوس این بازی را به صورت یک ایمیج ارائه کرده است. همانطور که قبلا گقته شده بود شما می توانید ایمج را با نرم افزارهایی مانند Ultra iso مونت کنید. همچنین می توانید فایل iso را با نرم افزار Winrar اکسترکت کرده و به راحتی نصب کنید.
به لطف خدا تیم ققنوس مشغول آماده ساختن آموزش آن لاین این بازی برای دوستان عزیز می باشد. منتظر باشید.

  نسخه اولیه بازی download.gifدانلود - Download Link
size.gifحجم: 181 مگابایت
password.gifرمز:www.mihandownload.com    پچ های بازی

دانلود قسمت اول

دانلود قسمت دوم

دانلود قسمت سوم

دانلود مجموعه ای از مپ ها

متوسط حجم هر قسمت ۴۰۰ مگابایت می باشد

رمز عبور فایل: www.filebegir.com

  تصاویری از پچ جدید بازی


منبع : www [dot] tohiddaniali [dot] blogfa [dot] com [slash] post-886 [dot] aspx

خرید پوشاک ترکیه

ساعت CK طرح رویال